אביב אלוש מככב בסרטון הסברה לאומי: זה הסכום שהמדינה משלמת על זה

השחקן אביב אלוש נוכח בימים אלה בסלון של כל בית בישראל, שעה שהוא עומד במרכזו של סרטון הסברה לאומי. הנה הסכום שהמדינה משלמת עבור ההתקשרות עמו
צילום מסך

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

השחקן אביב אלוש מתארח בימים אלה מדי ערב בסלון של כל בית בישראל. במסגרת קמפיין של מערך ההסברה הלאומי נבחר אלוש להופיע בסרטון שמציג אותו תוקע באדמת הארץ דגל ישראל תוך כדי שהוא מדבר על המורשת של עם ישראל ומדינת ישראל.

מדיווח של העיתונאי דוד ורטהיים באתר “וואלה!” עולה כי בלשכת הפרסום הממשלתית, הכפופה למשרד ראש הממשלה, שילמו 80 אלף שקל, לא כולל מע”מ, עבור ההתקשרות עם השחקן אביב אלוש במסגרת קמפיין מערך ההסברה הלאומי.

התשלום הזה עבור ההתקשרות עם אלוש, שחקן כשרוני וסוחף ככל שיהיה, מעורר ביקורות מכיוונים שונים – כך למשל נטען כי הסכום משולם על סרטון הסברה פנים-ישראלי, בעוד שמה שבאמת חשוב הוא האפקט ההסברתי לעולם. מעבר לכך, מדובר בסכום לא פעוט במונחים של לשכת הפרסום הממשלתית, מה שמעורר סימני שאלה ותהייה האם לכאורה הסרטון באמת מעביר מידע שירותי כלשהו לציבור בישראל?

עוד יצוין כי טענות שונות עולות על קשיים במימון ואכלוס חלק ממפוני יישובי הדרום, בעיקר במובן של קיום מסגרות חינוך עבורם. אחת המפעילות של מסגרת חליפית ציינה בפוסט כי – “אביב אלוש מקבל שמונים אלף שקל להצטלם תוקע דגל, ואני לא מקבלת ארוחת בוקר במלון שאני מפעילה בו את כל ילדי קרית שמונה ואשקלון כבר שבועיים בהתנדבות כי משרד החינוך לא משלם”.

“זה לא הזמן, איזה מנותקים”: ביקורת על הכוונה לשדר את “הכוכב הבא לאירוויזיון”

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים