דרמה לילית בבית”ר ירושלים: כל שחקני הקבוצה יוצאים לחל”ת

דרמה לילית בבית”ר ירושלים: על רקע קריסת המו”מ בין ברק אברמוב לשחקנים בעניין גובה הקיצוץ בשכרם בשל מלחמת חרבות ברזל והקפאת משחקי ליגת-העל – נמסרה מהמועדון הודעה מטלטלת: החל ממחר בבוקר, שישי, כל שחקני הקבוצה יוצאים לחל”ת
צילום: מועדון הכדורגל בית"ר ירושלים הדף הרשמי

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

דרמה בבית”ר ירושלים: לאחר שהערב, חמישי, כשלו הניסיונות למצוא פשרה בין הבעלים ברק אברמוב לשחקני הקבוצה בעניין קיצוץ שיבוצע בשכרם בשל מלחמת חרבות ברזל והקפאת משחקי ליגת-העל לעת עתה – הקבוצה מסרה הודעה רשמית:
“כל שחקני הקבוצה יוצאים לחופשה ללא תשלום החל ממחר, שישי”.

לפי חלק מהערכות מדובר בעוד שלב במו”מ בין אברמוב לשחקנים – בתקווה שיימצא סכום מוסכם שבו יקוצץ שכרם. אבל, בבית”ר קשה לדעת כיצד מתפתחים מהלכים כגון אלו, וכבר היו מקרים שהחבלים נמתחו במהלך מו”מ מסוג זה – ולבסוף נקרעו לגמרי.

בהודעתה המלאה של בית”ר ירושלים נכתב כך: “בעלי בית”ר ירושלים ברק אברמוב, ביחד עם הנהלת המועדון, נפגשו היום עם שחקני הקבוצה הבוגרת בניסיון להגיע להסכמות בכל הנוגע לקיצוץ שכרם על מנת שהמועדון יוכל להמשיך ולפעול. בתחילת הפגישה הודיעו השחקנים כי אינם מוכנים לקצץ כלל, דבר שלא היה מקובל על הנהלת הקבוצה שסיימה את הפגישה. מאוחר יותר נפגשו שוב הצדדים, כשהשחקנים הודיעו כי הם מוכנים לקצץ 10 אחוז משכרם.

“לצערנו הרב, ובעקבות הסירוב המתמשך לא להגיע עם המועדון להסכמות, לא נותרה ברירה אלא להוציא את כל השחקנים לחל”ת החל ממחר.
“אנו מזכירים כי בית”ר עדיין בעלת חוב גדול אותו מכסה הבעלים ברק אברמוב מכיסו מאז שנכנס למועדון, וכי מדובר במצב לא פשוט כלל לחברה הישראלית, למשק ולכדורגל הישראלי בפרט. כולנו תקווה כי בסופו של דבר יבינו השחקנים את גודל השעה ואת המשבר הגדול אותו כולנו חווים”.

מארגון השחקנים נמסר: “הנהלת ארגון השחקנים קיבלה הערב פנייה משחקני בית”ר ירושלים, שנפגשו היום עם בעלי הקבוצה בנושא שכרם לאור המצב הביטחוני בו נמצאת המדינה. הפגישה בין בעלי בית”ר ירושלים לבין שחקני הקבוצה, הגיעה בהמשך לפגישה שהייתה בתחילת השבוע, בין שר הספורט מיקי זוהר לבין ארגון השחקנים ונציגי המועדונים.

חל”ת לשחקנים? בית”ר גדולה על הכיס של אברמוב: והאחראים לזה – לה פמיליה

“בפגישה היום, הסכימו שחקני בית”ר ירושלים למתווה שסוכם בתחילת השבוע, על פיו ידחו 25% משכרם ויפחיתו לעת עתה 10% משכרם לאור המצב הבטחוני במדינה. הצעתם נדחתה על הסף על ידי בעלי המועדון. כשלא הגיעו הצדדים להחלטה, קיבלו השחקנים הודעה כי הם יוצאים לחל”ת (חופשה ללא תשלום) מיידית”.

“ארגון השחקנים פועל להשבתה של הליגה במהרה בשיח ושיתוף פעולה. שחקני הקבוצה הבינו את המצב וגודל השעה והסכימו להפחית ולדחות חלק משכרם, אך נדחו ללא שום סיבה הגיונית”.

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים