חל”ת לשחקנים? בית”ר גדולה על הכיס של אברמוב: והאחראים לזה – לה פמיליה

חל”ת לכל השחקנים? בית”ר ירושלים גדולה על הכיסים של ברק אברמוב. מתי יהיה כאן בעלים עם תקציבי ענק? ובכן, זה תלוי אם לה-פמיליה יזנחו את הקו הגזעני. עד אז, האימפריה תהיה בחל”ת
לפי סעיף27א לחוק זכויות היוצרים

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

לא אני הוא האיש, שר צביקה פיק זצ”ל, לא אני. שיר פצצה, כמו כל הלהיטים של צביקה, ומה שהופך אותו ללהיט על-זמני זה הטקסט הכל כך נכון של אלכסנדר פן שאפשר להלביש אותו על כל מערכת יחסים, למשל זו של ברק אברמוב ובית״ר ירושלים.

ת’אמת אברמוב אחלה בחור. מתלבש יפה, אוהב לבלות, גר במגדל בתל אביב ובטח רצים איתו אחלה צחוקים. השאלה אם הוא יכול להיות הבעלים של בית״ר, והתשובה היא לא.

כי עם כל הכבוד לכוונות הטובות, בזמן הקצר שלו כאן יש חוסר שקט. פה הוא מאיים לעזוב אם יורידו לבית״ר נקודות אחרי הפארסה בתום גמר הגביע, שם הוא מאחר עם הרכש ומחכה לדקה התשעים, ושוב זה חוזר בשעת מלחמה כשהוא מוציא את השחקנים לחל”ת. די מספיק, הבנו, זה לא בשבילו.

גם אברמוב שם לב לכך. כבר אחרי כמה חודשים בתפקיד סיפר שהוא מחפש שותף. אפשר להבין אותו, בית”ר זה לא בשביל כל אחד. לכולנו יש חלום להתעשר ולקנות את הקבוצה שאהבנו בילדותנו, אבל זהו, שהמציאות קובעת לבסוף.

בשנה וחצי שלו פה אברמוב הספיק להציל את בית״ר מחבל התלייה אחרי לכתו של חוגג, לחגוג פה גביע היסטורי אחרי 14 שנה ומי יודע מה הפרק הבא, אבל בתכלס, אי אפשר לבנות עליו קדימה יותר מדי וברור שבשלב כלשהו הוא ישים את בית״ר על המדף ושוב נראה את האוהדים מפגינים ליד הסניפים של ג’פניקה.

צילום: הדף הרשמי מועדון בית”ר ירושלים

לאברמוב יש מזל גדול שיש לו בידיים את המאמן הישראלי מספר 1, שמה שהוא עשה עם בית”ר שווה יותר מהאליפויות של ברק בכר במכבי חיפה, ובלעדיו בית”ר היתה נעלמת. לא סתם האוהדים שכחו לו את המעבר להפועל תל אביב, הם מבינים שאבוקסיס הוא דרור קשטן מודרני. אבל גם אבוקסיס הוא לאו-קוסט ובבני יהודה הוא ירד ליגה כי הקלפים שהיו לו ביד לא היו מספיק טובים. חומר למחשבה או סתם מקור לחרדות, נראה בהמשך.

הפתרון לכל הברדק הזה צריך להיות שינוי יסודי בחשיבה של אוהדי בית״ר. מה שמביא לפה טיפוסים כמו חוגג, אברמוב ושאר המוסקטרים, זה האידאולוגיה הקיצונית מדי של יושבי הטריבונות. אף בעלים רציני לא יכול להיות מזוהה עם קהל גזעני. לפי האידאולוגיה שלהם, אחד כמו יוסוף חדאד, כוכב ההסברה של מדינת ישראל במלחמה, ששירת בגולני ונפצע, לא יכול לשחק בבית”ר כי הוא ערבי. למה? ככה, אין היגיון וזה המתכון לאסון.

חלק של האוהדים מבין שיש הבדל גדול בין החמאס יימח שמם ומי שתומך בהם, שיש לשלול את אזרחותו לאלתר, ובין אנשים טובים כמו ביברס נאתכו, קפטן הנבחרת לשעבר ומוסלמי שבכה בליל ה-7 באוקטובר אחרי שהבקיע במדי פרטיזן בלגרד. גם רמזי ספורי שמשחק בנבחרת ישראל בגאווה בימים כאלה של מלחמה מתאים לבית”ר, ובעבר הוא גם אמר שישמח לשחק כאן, אז למה לא?

הלה פמיליה הם האוהדים הכי טובים בארץ ביי פאר, מבחינת הדחיפה שהם נותנים לקבוצה. אם רק ישתחררו מהקיבעון המחשבתי הילדותי והקדמוני בעניין הערבים, יגיע לפה בעל בית ראוי ואז באמת האימפריה עוד תחזור.

עד אז, ניאלץ להעביר את הזמן במרוץ שליחים של להטוטני קריפטו וג’וקרים מזדמנים, תחליטו אתם באיזה צד אתם רוצים להיות. מה לא נמאס לכם להריץ ביוטיוב סרטונים מפעם? בידיים שלכם ההחלטה לרוץ לאליפות, או חלילה למות.

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים