האם נתקלתם ברשתות בשם Abraham Tzvi? נעצר אבי בראון מירושלים – חשוד בפדופיליה

האם נתקלתם ברשתות בשם המשתמש Abraham Tzvi? המשטרה עצרה בירושלים את אבי בראון, בן 37, חשוד בפדופיליה בנערים, ובין השאר בביצוע עבירות מין בבן 13 עם אוטיזם
צילומים: דוברות המשטרה

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

מחלק פשיעה מקוונת בימ”ר ירושלים, החל באחרונה בחקירת תיק שהתקבל מתחנת משטרה באזור המרכז, בגין חשדות לביצוע עבירות פדופיליה בנער בן 13 עם אוטיזם.

עפ”י התלונה שהתקבלה במשטרה, אדם בוגר שוחח עם הקטין באינסטגרם בהתכתבות ובשיחות וידאו, שבהן חשף את עצמו בפני הקטין בהזדמנויות שונות ואף ניסה ליזום מפגש פיזי עם הקטין. במהלך החקירה התגלה כי מדובר בחשוד שריצה בעבר עונש מאסר בגין עבירות מין כלפי קטינים אחרים.

במהלך החקירה, חוקרי ימ”ר ירושלים איתרו 2 קורבנות נוספים, בני 15 תושבי מרכז הארץ וירושלים, שעפ”י החשד חוו גם הם מעשים דומים מצד החשוד.

בתאריך 31.10 בלשי ימ”ר ירושלים הגיעו למרכז העיר ירושלים לבית בו שהה החשוד במטרה לעצרו. החשוד שהבחין בשוטרים, השליך את מכשירי הטלפון שעל-פי החשד שימשו אותו לביצוע העבירות, מגובה רב לכיוון גג של מבנה סמוך.

צילום: דוברות המשטרה

לאחר מכן קפץ ממרפסת ביתו למרפסת סמוכה, פרץ לדירה שהיתה ריקה, ובהמשך התחבא בדירת שכנה בבניין. כשהגיעו הבלשים לדירה של השכנה, נמלט דרך המרפסת וקפץ לדירה שמתחתיה, ושם נעצר לבסוף. במהלך ניסיון מנוסתו והתפרצותו לדירות – גרם נזק לשתי דירות.

בימים האחרונים הוארך מעצרו של החשוד, בן 37 תושב ירושלים, בבית משפט השלום בירושלים ב-6 ימים, עד לתאריך 6.11. באותו הדיון בית המשפט סירב לבקשת סנגורו של החשוד לאיסור פרסום שמו, וערר שהוגש ע”י בא כוחו נמחק על ידו.

לצד המשך החקירה במחלק פשיעה מקוונת של ימ”ר ירושלים בכדי למצות עמו את הדין, במשטרה חושדים כי ייתכן והיו קורבנות נוספים למעשיו הפלילים.

מהמשטרה נמסר כי “כל מי שנפל קורבן למעשיו של החשוד – אבי בראון, שביצע את המעשים תחת פרופיל המשתמש בשם: Abraham Tzvi, מתבקש לדווח על כך בהקדם בתחנת המשטרה הקרובה לביתו”.

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים