ההודעה הדרמטית של אברמוב לאוהדי בית”ר: “מה שווה הכדורגל ככה? התקשורת מתגייסת להילחם בי”

לאחר שהוציא כל השחקנים לחל”ת, מפרסם היום בעלי בית”ר ירושלים הודעה דרמטית ישירות אל אוהדי הקבוצה: “מדי יום אנו קוברים את מיטב בנינו ובנותינו. חיילים ואזרחים כאחד. אז למה בכל זאת רוצים לקיים את הליגה?”
צילומים: מועדון בית"ר ירושלים העמוד הרשמי; צילום מסך - ערוץ הספורט

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

ברקע מלחמת חרבות ברזל ועצירת כל משחקי ליגת העל בכדורגל – ביום שישי שעבר, הוציא כידוע בעלי בית”ר ירושלים ברק אברמוב את כל שחקני הקבוצה לחופשה ללא תשלום. מהלך זה מעורר הדים רבים, ומזמן לא מעט ביקורת על אברמוב, מה גם ששחקני הקבוצה למעשה במעמד של “מפוטרים”, והם רשאים לעבור לכל קבוצה אחרת ללא תמורה.

היום, ראשון, ממהר להגיב אברמוב, ומפרסם בשעות אלו, צהריים, הודעה דרמטית ישירות אל אוהדי בית”ר:

“קהל יקר. אני פונה אליכם בצורה הכי ישירה, כמו תמיד”, כותב אברמוב לאוהדים, “בסוף השבוע הצהרתי כי בית”ר לא תשוב לשחק כדורגל במצב הנוכחי, ואני עומד מאחורי דבריי, ויודע שגם אתם, מהודעות, שיחות ופניות שקיבלתי, רואים את אותה התמונה. מה שווה הכדורגל ככה?

“משחק כדורגל, בדיוק כמו אירועי ספורט ותרבות אחרים נועד בראש ובראשונה לשרת את קהל הצופים שנמצא ומגיע. דמיינו לעצמכם הופעה בלי קהל, הצגה בלי צופים, מה הטעם? מה ההיגיון?

“חיילינו הגיבורים והאמיצים נלחמים בעוז על הארץ שלנו. מדי יום אנו קוברים את מיטב בנינו ובנותינו. חיילים ואזרחים כאחד. יש לנו חטופים שיושבים במנהרות בידי האויב, מאות אלפי חיילים וחיילות, אנשי מילואים וכוחות ההצלה, שנמצאים בשדה הקרב נלחמים על חייהם ועל גורל המדינה שלנו. עשרות אלפי תושבים מאזור הצפון והדרום עקורים מבתיהם כבר מספר שבועות. אז למה בכל זאת רוצים לקיים את הליגה, בזמן לחימה, ללא קהל, ללא זרים וכמובן כשחלק מהקבוצות גם ללא מגרש ביתי?

“התשובה הטבעית תהיה שלא נכנעים לטרור ושלא ניתן לו לשבש את חיינו. באמת? כולנו יודעים מה הסיבה האמיתית והיחידה – *כסף. כסף, כסף!*

“ישנם גורמים בעלי אינטרסים כלכליים בשידור משחקי הליגה. כמובן שאם אין ליגה, אין כסף לגופים המשדרים ולערוצי הטלוויזיה, ובגלל זה התקשורת מתגייסת להילחם בי.
“כולם שוכחים את ההיגיון, מותחים ביקורת, אבל ממוקדים בהחלטה אך ורק בגלל העניין הכלכלי. באופן אישי חשוב שתבינו שאם נשחק כדורגל, אני אפסיד פחות כסף.

“אנחנו בזמן מלחמה, מלחמה! לא מבצע, לא אירוע נקודתי. זהו אירוע מכונן וגורלי בתולדותינו. משחקי הליגה צריכים להידחות עד ליום שבו ניתן יהיה לשחק כדורגל עם קהל.

בית”ר ירושלים בלי האוהדים שלה לא קיימת. אין לה זכות קיום. כולנו ביחד צריכים לחזור ולשחק כשכל העם יכול לראות ולחזור לצפות בכדורגל. מי שחושב אחרת, רצוי שיחשוב על הגיבורים שלנו שנלחמים בדיוק בזמן ועל המשפחות והאזרחים המודאגים. עוד לא בשלה העת לכדורגל”.

חל”ת לשחקנים? בית”ר גדולה על הכיס של אברמוב: והאחראים לזה – לה פמיליה

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים