טלטלה ברדיו ירושלים: אלעד עמדי מסיים את דרכו. ערוץ 14 יזנק על המציאה?

טלטלה בזירת התקשורת המקומית בירושלים: לאחר כ-30 שנה השדר והמגיש הפופולארי אלעד עמדי מסיים את דרכו ברדיו ירושלים. ערוץ 14 יזנק על המציאה?
צילום: Bentr15

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

סערה בזירת התקשורת המקומית בירושלים: שדרן הרדיו והמגיש אלעד עמדי מסיים את דרכו ברדיו ירושלים לאחר כ-30 שנים בתחנה.

בכך תמה דרכו רבת השנים של מי שהיה לסופרסטאר של הרדיו, בעל אחוזי הרייטינג מהגבוהים ביותר בכל התחנות האזוריות בארץ ואחד הפייבורטים של המפרסמים המקומיים.

בחודשים האחרונים עלו בהקשר של עמדי מספר תקריות – הבולטת שבהן כידוע מול מועדון הכדורגל הפועל ירושלים ואוהדיו. עמדי תקף במילים קשות את אוהדי הקבוצה, ערב הדרבי הירושלמי נגד בית”ר, ובתגובה לכך הגישה נגדו הנהלת הפועל תביעת לשון הרע.
בסופו של דבר, כזכור, הגיעו הצדדים לפשרה שבמסגרתה משכה הפועל את תביעתה ומנגד פירסם עמדי התנצלות בשידור חי.

עוד אירוע ששם באחרונה את עמדי באור הביקורת נגע לנשיאת בית המשפט העליון היוצאת – אסתר חיות, שעה שעמדי השתמש במילים תוקפניות בנוגע לאיה. נושא זה הגיע לדיונים בוועדת האתיקה של העיתונות.

עמדי נבחר השנה על ידי עיריית ירושלים להנחות את חגיגות יום העצמאות ה-75 בעיר, בחירה שגררה ביקורת חריפה, שהובילה לבסוף לוויתורו על הנחיית הטקס.

עמדי, בן 48, בעל דעות ימניות מבוהקות, נודע כמי שמחוזר ע”י גופי תקשורת רבים, אם כי שכרו איננו פעוט במונחים של מה שמרבית גופי התקשורת מסוגלים לשלם כיום.

עם זאת, בערוץ 14 ישמחו לקלוט את עמדי לאחת מתוכניות הדגל שלהם בהובלת המגישים ינון מגל, או אראל סגל – שתי תוכניות שבהן מרכז כובד משמעותי יושב על פאנליסטים. בחודש מאי השנה כבר הוזמן עמדי להופיע בתוכנית “הפטריוטים” של ערוץ 14.
בניגוד לגופים אחרים בתקשורת, ערוץ 14 איננו נמצא במגמת קיצוצים, ומראש לא עובד בהכרח על מודל של רווח והפסד, אלא משלם לטאלנטים בהתאם למחירי שוק שלהם.

בהודעה שפרסם עמדי היום, ראשון, בחשבון הפייסבוק שלו, כתב: “תמה דרכי ברדיו ירושלים אחרי כמעט 30 שנים. רוצה לומר תודה ענקית לכל מאזיניי האדירים, תודה על כל מה שעשיתם למעני. אוהב את כולכם. עוד יבואו ימים אדירים לעם ישראל”.

 

השלושה הראשונים שנכנסו לזירת ה-7 באוקטובר: סרן יפתח יעבץ ז”ל, רס”ן חן בוכריס ז”ל וסמ”ר אפיק רוזנטל ז”ל

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים