מגישת “חדשות 13” בציוץ לנתניהו: “בבקשה, למען השם, די, תפסיק”

לבנימין נתניהו יוחס כאילו טען שיש לבדוק אם הסרבנות בחודשים האחרונים נתנה לכאורה אות לחמאס לפתוח במתקפתו. מי שענתה לו באפיק לא רשמי ובשפה ישירה היא מגישת “חדשות 13” תמר איש שלום – “תפסיק עם הפלגנות”
צילומים: X

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

הערב, ראשון, יותר מחודש מאז מתקפת חמאס על הדרום ופרוץ מלחמת חרבות ברזל, מיוחסת לראש הממשלה בנימין נתניהו טענה לכאורה כי יש לבדוק האם הסרבנות לאורך החודשים האחרונים נתנה אות למתקפת חמאס על ישראל.

נתניהו הכחיש את הדברים ופרסם הבהרה בנושא, אך לפי מספר דיווחים טען כביכול כי יש לבחון את הקשר בין האיומים בסרבנות סביב המהפכה המשפטית לבין המוטיבציה של מנהיג חמאס, יחיא סינוואר, לפתוח במתקפת הפתע על ישראל ב-7 באוקטובר.

מי שלא היססה להגיב לנתניהו בצינורות פחות רשמיים היא מגישת “חדשות 13” תמר איש שלום, שכתבה בחשבון הטוויטר שלה (X) דברים בפנייה ישירה לנתניהו:
“בבקשה ראש הממשלה, די, תפסיק.
בנים של חברים עכשיו בתוך הרצועה, בני זוג של חברות, כל כך הרבה מהם. שמאלנים וימנים. דתיים וחילונים. תומכי הרפורמה ומתנגדי המהפכה המשפטית. אחים. בתוך הכאב האינסופי מתגלה כ”כ הרבה יופי בעם הזה בימים האלה. למען השם, בבקשה, תפסיק עם הפלגנות”.

התגובות לדברים לא איחור להגיע – רבים הסכימו עם איש לשום, ומנגד, אחרים תקפו אותה. כך למשל ציינה אחת המגיבות “כי האולפנים הם המפלגים”, ומנגד אחרים כאמור הסכימו עם איש שלום – נאמר כך – הם העלו את האפשרות שאולי נתניהו לא באמת יכול לחבר ולאחד את כל חלקיו של עם ישראל, זאת בלשון עדינה מאוד.

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים