האשמות חריפות בין רמי לוי ל-ויקטורי: “העגבניות לא מטורקיה, הכל פייק”

“העגבניות לא מטורקיה, רק תוצרת הארץ”: הצרכן הישראלי מחרים את טורקיה ברקע מלחמת חרבות ברזל – ובינתיים קרב האשמות חריף בין רמי לוי לאייל רביד מנכ”ל רשת ויקטורי: “הפצת פייק, שנאת חינם, הסגת גבול”
צילומים: יח"צ

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

ברקע מלחמת חרבות ברזל, והחרם שמבקש הצרכן הישראלי להטיל על טורקיה – רמי לוי מול רשת ויקטורי, ולהפך:
קרב ענקים בענף הקמעונאות סביב מכירת עגבניות תוצרת הארץ – בזמן שהציבור מבקש להחרים מוצרים המיובאים מטורקיה, זאת על רקע מלחמת חרבות ברזל והביקורת הבלתי מרוסנת שמשמיע הממשל הטורקי כנגד ישראל.

ברשת שיווק השקמה שבבעלות רמי לוי זועמים בימים אלו על רשת ויקטורי המתחרה, שאחד מבעליה הוא אייל רביד שמשמש מנכ”ל.

לטענת רמי לוי ואנשי הצוות הבכיר שלו מופץ באחרונה פייק ניוז, לפיו הם לכאורה מוכרים לציבור עגבניות שמיובאות מטורקיה.
רמי לוי אף טוען כי סרטון פייק עלה ברשת ומי שעומד מאחוריו הוא חבר בצוות המנהלים של ויקטורי. עפ”י הסרטון מוצגת לכאורה “הצצה” אל פריקת ארגזים “מאחורי הקלעים” ברמי לוי, שם לכאורה מיובאות עגבניות מטורקיה.

מנגד, רמי לוי מתעקש ומבהיר: “העגבניות לא מטורקיה, רק מישראל”, אנחנו מוכרים עגבניות תוצרת הארץ – הסיפור של טורקיה הוא הכל פייק.

“אנחנו עדים לשיימינג והפצת שנאת חינם על ידי רשת מתחרה”, נכתב בסטורי בחשבון הרשמי של רשת שיווק השקמה- רמי לוי, “דעו שמי שעומד מאחורי השיימינג היא רשת ויקטורי. במקום לעסוק בשירות הלקוחות, עסוקים בייצור פייק ניוז”.

עוד ציין הסטורי בחשבון של רמי לוי, כי לכאורה אחד המנהלים ברשת ויקטורי הסיג גבול, “נכנס למחסני רמי לוי במטרה למצוא עגבניות מטורקיה, ללא הצלחה. לאחר מכן מעביר חומרים לתקשורת שפרסמה מבלי לבקש כל תגובה מרמי לוי”.
הזעם שובר שיא – נטען כי החומרים פורסמו בחלק מהמקומות בתקשורת ע”י עיתונאית שמה שהיא עושה, “זו לא עיתונות”, ובנוסף נטען: “אל תתנו יד להפצת פייק ניוז וללשון הרע. שנדע ימים טובים יותר”.

***************
בנק ישראל נחלץ לעזרת העסקים הקטנים: משיק תכנית מוניטרית בהלוואות נוחות

*************

מנגד, מנכ”ל ויקטורי, אייל רביד, שכאמור אוחז גם באחוזי בעלות, מציין בתגובה כי “גם בימים רגילים ובוודאי שבימי מלחמה בה המדינה נאבקת תדמיתית וכלכלית בזירות רבות, זכרו תמיד: מי שאין לו מה להסתיר, לא מפחד מאור השמש”.

לגבי אחד המנהלים בצוות שלו, שלכאורה הסיג גבול במחסני רמי לוי וצילם פריקת ארגזי עגבניות, “כביכול מטורקיה”, ציין רביד: “אנחנו אוהבים וגאים בו על היוזמה הפרטית והחשיפה החשובה. רשת ויקטורי תמשיך להילחם יחד עם חקלאי ישראל במדפים ובחממות, במעשים ולא במילים, כדי לחזק את חקלאי העוטף בפרט וישראל בכלל, ולמכור בגאווה את התוצרת המקומית הטרייה והטובה ביותר”.
שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים