אין לתאר: מורה לאזרחות והיסטוריה נעצר – טען כי חיילי צה”ל אנסו נשים פלסטיניות

מישהו צריך לחנך את המחנך: מורה להיסטוריה ואזרחות, תושב ירושלים, נעצר לאחר שייחס לחיילי צה”ל אונס נשים פלסטיניות

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

מורה להיסטוריה ואזרחות נעצר לאחר שנתן לגיטימציה לטרור ולחמאס בשעת מלחמה והעליל עלילות אונס נגד חיילי צה”ל:

שוטרי מחוז ירושלים עצרו מורה להיסטוריה ואזרחות בבית ספר במרכז הארץ, לאחר שבשעת מלחמה האשים את חיילי צה״ל באונס של פלסטינאיות מאז קום המדינה, והצדיק את מעשי החמאס והמחבלים שאנסו נשים ישראליות.
בעבר גם קרא לטייסי צה”ל רוצחי ילדים ונתן לגיטימציה לטרור. לאחר שהופסקה לאחרונה עבודתו כמורה, נפתח נגדו גם הליך פלילי, הוא נעצר לחקירה ומעצרו הוארך בבית המשפט.

בתקופה האחרונה התקבלה במשטרה תלונה ממשרד החינוך ומעיריית פתח תקווה, ולפיה מורה לאזרחות ולהיסטוריה בבית ספר בפתח תקווה, הביע תמיכה והזדהות עם ארגון הטרור חמאס ומעשיו המזוויעים, שכללו אונס נשים ונערות יהודיות תמימות, ובכך נתן להם לגיטימציה והאשים האשמות חמורות ושקריות את חיילי צה”ל. בעקבות דבריו החמורים החליטו על השעייתו מהוראה לאלתר והפסקת עבודתו במוסד החינוכי.

המשטרה פתחה בחקירה, ושוטרי מרחב דוד במחוז ירושלים עצרו אמש את המורה החשוד תושב ירושלים, שעפ”י החשד פרסם אמירות קשות ושקריות שיש בהן כדי להצדיק מעשי טרור ולהצדיק טרור ואת מעשי האויב בשעת מלחמה.

בין היתר, לאחר מעשי הטבח והאונס של מחבלי חמאס, פרסם בקבוצת מורים שבה חברים מורים נוספים, האשמות של חיילי צה”ל באונס מתמשך, וכתב:
“חיילים ישראלים לא אנסו פלסטיניות? הם עושים זאת משנת 48, זה לא נכנס לספרי הלימוד”. האשמה חמורה ושקרית זו באה בניסיון שלו להצדיק את מעשי האונס המזעזעים של מחבלי חמאס ביום 7.10 ולתת להם לגיטימציה כזו שאפילו מחבלי חמאס השפלים כנראה לא חשבו עליה, והכל לעיניהם של המורים המזועזעים וההמומים.

עפ”י החשד, החשוד פיסם גם התבטאויות נגד מדינת ישראל המסייעות לטרור ומקנות לו לגיטימציה לביצוע מעשי זוועות, כשכתב: “מותר לעם נכבש לעשות כל מה שנדרש כדי להצליח במאבקו”, הכל בהתייחס למעשי טרור.

לפני מספר חודשים הצדיק מחבל והתכחש לטרור שביצע כשפרסם ברשת – “הוא דרס שישה אנשים, אבל הוא לא מחבל”. בנוסף, עפ”י החשד, החשוד נהג לפרסם דברי עידוד ולצדד במפרי סדר אלימים כלפי שוטרים וחיילים, הספיד מחבלים ותיאר את מותם באופן תמים. יצוין כי בעבר גם קרא לטייסי צה”ל רוצחי ילדים, ולמלש”בים קרא לסרב להתגייס לצה״ל.

“הסרטון של דובר צה”ל דלף לרשתות, מנעו חשיפה של ילדיכם”: האזהרה בחלק מבתי הספר

המורה נעצר והובא היום, שישי, לדיון בבקשה להאריך את מעצרו בבית המשפט. מעצרו הוארך בארבעה ימים, זאת עד לתאריך 13.11. החקירה במשטרה נמשכת.

מהמשטרה נמסר כי “לצערנו, מאז אתמול בערב מספר צייצנים ברשתות החברתיות הצדיקו את מעשיו ופרסומיו של החשוד, ועיוותו את המציאות ביחס לנסיבות ולסיבות מעצרו.
“אנו רואים בחומרה מקרה זה שבו מורה להיסטוריה ומחנך ילדים בבית ספר בישראל, מעוות את ההיסטוריה, קורא לטייסי צה”ל רוצחים, מצדיק מעשי אויב ומסייע לאויב בשעת מלחמה, בין היתר ע”י בדיות שכוללות את האשמת חיילי צה”ל באונס וע”י פרסומים שיש בהם מתן לגיטימציה ותמיכה במחבלים ובמעשי טרור מהשפלים ביותר שיש”.

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים