נעצר לחקירה: זהו פרוסמן אלכסנדר, בן 75 – חשוד בביצוע מעשים מגונים

שוטרי תחנת בית שמש עצרו לחקירה את פרוסמן אלכסנדר, בן 75, בחשד שביצע מעשים מגונים בצעירה הלוקה בשכלה. המשטרה קוראת לכל מי שנפגע לכאורה ממעשיו להתלונן
צילום: דוברות המשטרה

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

שוטרי תחנת בית שמש עצרו לחקירה את פרוסמן אלכסנדר, בן 75, תושב בית שמש, בחשד שביצע מעשים מגונים בצעירה הלוקה בשכלה ברחוב. מעצרו הוארך, החקירה נמשכת והמשטרה קוראת לכל מי שנפגע ממעשיו של החשוד להתלונן על כך בהקדם.

בתאריך 2.11 אחר הצהריים התקבל דיווח במשטרה על חשוד שביצע מעשים מגונים בעיר בית שמש כלפי קורבן עם מוגבלות שכלית. אזרחים עוברי אורח שהבחינו במעשיו לכאורה של אלכסנדר, עיכבו אותו עד להגעתם של שוטרי תחנת בית שמש ממחוז ירושלים למקום.

השוטרים העבירו את החשוד לתחנת המשטרה, שם נחקר בגין החשדות כלפיו. למחרת הובא בפני בית המשפט שנעתר לבקשת המשטרה והאריך את מעצרו במספר ימים ונענה לבקשת סנגורו לאסור את פרסום שמו במשך ימים ספורים. ערעור שהוגש בעניין מטעם הסנגור לבית המשפט המחוזי נדחה.

לצד החקירה הפלילית המתנהלת לגבי מקרה זה, עולה ממנה החשד למעורבותו של אלכסנדר במקרים נוספים. המשטרה קוראת לכל מי שנפגע מעבירות מין שביצע לכאורה אלכסנדר, לפנות למשטרה בהקדם.

מהמשטרה נמסר כי היא “תמשיך לחקור את המקרה ביסודיות, במטרה למצות את הדין עם אותו חשוד שביצע עפ”י החשד את המעשים כלפי קורבן חסרת ישע”.

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים