כללית ירושלים: נפתח מרכז בריאות האישה בבניין סיטי קורט

כללית ירושלים פותחת מרכז בריאות האישה חדשני בבניין סיטי קורט. מדובר על מרכז רביעי בעיר ירושלים ושישי בשטח המחוז – בראש יעמוד פרופ’ חיים יפה ויינתנו מגוון רחב של שירותים בתחום בריאות האישה, הריון ולידה, פוריות ועוד
צילום: דוברות ירושלים

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

כללית במחוז ירושלים מרחיבה ומשדרגת את השירותים בתחום בריאות האישה. מרכז בריאות האישה החדש נפתח בתחילת חודש נובמבר וניתן לקבל בו שירותים בתחום רפואת הנשים מגיל צעיר ועד מבוגר: גניקולוגיה, הריון ולידה, גיל המעבר, סקר גנטי, אנדומטריוזיס ועוד.
במקום פועלת מרפאת פוריות בניהולה של ד”ר עירית קפקא. במרכז חדר פעולות כירורגיות ובהמשך יבוצעו בו פעולות כירורגיות זעירות, דוגמת היסטרוסקופיה.

המרכז נמצא בבניין סיטי קורט (קומה 7), במרחק הליכה מתחנת רכבת “הטורים”. קווי אוטובוס רבים מגיעים עד למרכז מכל רחבי העיר ירושלים. למגיעים ברכב פרטי, במקום חניה מוסדרת בתשלום.

פרופ’ חיים יפה, מומחה ברפואת נשים, מנהל מרכז בריאות האישה: “במרכז כאן הנגשנו את מירב הטיפולים להם יכולה להזדקק אישה וזאת במטרה למנוע ממנה להגיע לאשפוז ולחדר מיון.
“מדובר על אחד המרכזים המושקעים בישראל, גם מהבחינה התשתיתית וטכנולוגיה ובעיקר בהיבט המקצועי. מיטב המומחים בכל תחומי רפואת הנשים נמצאים כאן במרכז. נוסף לכל השירותים, פועל במרכז מיון נשים שמאפשר לכל מטופלת בתיאום טלפוני להגיע בשעות פעילות המרכז ולפגוש את הרופא. בהמשך נרחיב את השירותים הניתנים במקום וכל זה תוך שמירה ודאגה לחוויית המטופלת שמגיעה לכאן”.

פרופ’ חיים יפה, בוגר הדסה עין כרם, בעל התמחות בהריון בסיכון מאוניברסיטת סאן פרנציסקו בארה”ב. למעלה מ-20 שנים ניהל את אגף נשים ויולדות בבית החולים ביקור חולים בירושלים. משנת 2012 הקים וניהל את מרכז בריאות האישה של כללית בירמיהו שגדל והתפתח, מה שהביא להחלטה על פתיחת מרכז בריאות האישה החדש בסיטי קורט.

צילום: דוברות ירושלים

חמישה ימים בשבוע צוות מומחים מובילים בתחומי רפואת נשים על התמחויות השונות, כולל אונקוגניקולוגיה וכירורגית שד, פסיכולוגית ותזונאיות לצד שירותי משרד בניהולה של חיה גיאת וסיעוד בניהולה של דברה אבוחצירא יעניקו שירות למטופלות.
המרכז החדשני, עם מכשור מתקדם, מתפרס על שטח של כ-700 מטרים וכ-6 מיליון שקלים הושקעו בהקמתו.

ארז לוי, מנהל מחוז ירושלים: “כללית במחוז ירושלים בצמיחה ולכן פעלנו להרחיב את השירותים עבור המטופלות. מרכז בריאות האישה החדש בכניסה לעיר ירושלים מנגיש את כלל השירותים בתחום בריאות האישה תחת קורת גג אחת. אנחנו ממשיכים לדאוג לחוויית המטופלת בכללית גם בזמן המלחמה ועושים זאת עם צוות המוכר והאהוב בניהולו של פרופ’ חיים יפה. המרכז מאובזר בציוד חדשני ומתקדם אך חשוב מכך בכוח אדם איכותי ביותר”.

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים