שחקנית חזקה בהסברה הישראלית: נטלי פורטמן נזכרה בשורשים מירושלים והתגייסה

אל תקלו ראש בכוכבת הוליוודית עם 8.8 מיליוני עוקבים באינסטגרם: השחקנית נטלי פורטמן נזכרה כנראה בשורשים שלה מירושלים והפכה לשחקנית חזקה בהסברה הישראלית
צילום: (יוטיוב/ The Late Late Show with James Corden)

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

שאפו לנטלי פורטמן שנרתמה להחזרת החטופים הישראלים שנמצאים מעל חודש בעזה. הכוכבת ההוליוודית, זוכת פרס האוסקר, נפגשה עם בני משפחות החטופים וקראה לשחרורם. זאת לאחר שמה-7 באוקטובר העלתה מספר פוסטים של תמיכה בישראל בעקבות המתקפה הברברית של חמאס יימח שמם.

אין זה עניין של מה בכך שכוכבת גדולה בעלת 8.8 מיליון עוקבים באינסטגרם תומכת בנו. נטלי אמנם נולדה בירושלים בשם נטע-לי הרשלג, אבל בשנים האחרונות היתה בנתק מוחלט מהקהל הישראלי אחרי שמספר התבטאויות שלה בעבר, שבהן העבירה ביקורת על ישראל, הפכו לנשק הסברתי בידיהם המתועבות של שונאי ישראל.

כוכבים הוליוודיים מסוגה של נטלי משלמים מחיר אישי יקר על תמיכה בישראל. אפילו בארצות הברית ידידתנו הקרובה הפלסטינים נהנים משטיפת מוח תקשורתית שמציגה אותם כחלשים בעוד שאנחנו כובשים. אפרטהייד או יה, הם חיים שם בסרט מצויר.

אבל האסון הנוכחי נגע עמוקות לנטלי. היא חזרה לשורשים הישראלים שלה והחליטה להירתם לעזרתנו וזה יפה מאוד ואנחנו מודים לה ואוהבים אותה.

נוח מאוד לבקר כוכבים מסוגה ולשאול למה תמיד היא לא בעדנו באופן גורף, אבל דברים שרואים מפה נראים אחרת לגמרי משם. עכשיו אפשר להניח לעבר ולחזור לסמן לה לייקים בתקווה שתמשיך איתנו ותעזור לנו במלחמתנו הצודקת לקוממיות מול אויב שטני וצמא דם.

נטלי אוהבת מאוד את הישראליות והישראלים. בעבר למדה קורסים באוניברסיטה העברית, העלתה סרטונים מגניבים בעברית שוטפת וחשפה את תל אביב וירושלים לתיירים מכל העולם.

אז אחרי שננצח במלחמה בעזרת השם, והחטופים יחזרו, נטלי תוכל לעשות סרט שובר קופות שבו היא מגלמת גיבורת על ישראלית שיוצאת לנקום את הטבח ושמה על מגש את ראשם של יחיא סינוואר ומוחמד דף לכל מחיאות כפיים סוערות! קאמרה רדי? אקשן!

********************
חיילי סיירת צנחנים במורל שיא:
צפו בחיקויים האדירים לעומר אדם וברהנו טגניה

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים