האם השורד “ניקו מנובה” שהופיע בכתבה של “כאן 11” – לא היה לכאורה במסיבה ברעים? הכתבה ירדה מהאוויר

בכתבה של “כאן 11”, הופיע אתמול, מוצ”ש, “ניקו מנובה”, שהזמין 30 מחבריו למסיבת הדמים ברעים – ורק הוא וחבר נוסף שרדו. אבל לאחר שברשתות עלו טענות כי “ניקו מנובה”, לכאורה לא נכח במסיבה בנובה – הוסרה הכתבה מאתר האינטרנט של התאגיד

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

האם השורד ניקו מנובה שהופיע בכתבה של “כאן 11”, לכאורה לא היה במסיבה ברעים?

בכתבה ששידר אמש, מוצ”ש, “כאן 11” על קרבנות מסיבת הדמים נובה, הופיעה דמותו של השורד הניצול “ניקו”, שהיום כבר מקבל את הכינוי “ניקו מנובה”.

בכתבה תיאר ניקו כי הזמין 30 מחבריו לחגוג איתו יום הולדת במסיבת נובה ברעים – ורק הוא וחבר נוסף שרדו – כך לפי מה שסיפר למהדורת החדשות של “כאן 11“.

הכתבה גררה מיד תגובות כאב והזדהות ברשתות החברתיות, רבים הביעו צער וזעזוע גם מפני מה שלכאורה יעבור בעתיד “ניקו מנובה” בכל יום הולדת שיציין בהמשך חייו.

אך הכל התהפך תוך דקות: ברשת עלו טענות כי “ניקו מנובה” לכאורה כלל לא היה במסיבת נובה.  העיתונאי העצמאי דניאל עמרם ציין כי “הוא סיפק תמונות ממסיבה אחרת, כל מי שהשתתף בה חי ולא היה בנובה”, כך נכתב בין היתר, “אנשים מקבלים טלפונים, מכרים חושבים שהם מתים”.

לעת עתה, ב”כאן 11″ הסירו את הכתבה מאתר האינטרנט ומה-וי.או.די, ומסרו בתגובה: “באשר לטענה שאחד הגיבורים בכתבה ששודרה אתמול בחדשות השבת על שורדי המסיבה בנובה לא נכח בה, המרואיין הציג לנו בשלב התחקיר ובכתבה עצמה הוכחות לסיפורו, והוא התראיין לצד ניצולים נוספים. טרם הצילומים גרסתו אומתה מול כמה גורמים, בהם כאלה שגם מטפלים בניצולי הנובה ולטענתם הוא אכן נכח במסיבה. בעקבות הפנייה, אנו עושים בדיקות נוספות ובמקביל, לעת עתה, הסרנו את הכתבה מהרשתות”.

*******************************
ארץ נהדרת שוב שוברת את הרשת:
אירוויזיון בהשתתפות דאעש – בעריפת ראשי להקת אבבא

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים