500 שקל על מלון באילת: וחוץ מזה מה עוד תקבלו?

תאגיד התיירות באילת יצא בקמפיין לפיו מלון באילת יוכל לעלות 500 שקל ובנוסף יחולקו מאות שקלים לשימוש במגוון רשתות ועסקים. כל הפרטים
צילום: החברה הכלכלית אילת

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

זה לא סוד שבמהלך מלחמת ‘חרבות ברזל’ יש בעיר אילת הרבה יותר תושבים מפונים מתיירים. כעת, לאחר חודשים ארוכים של מלחמה שפגעו אנושות בכלכלת אילת, החליטו קברניטיה להרים את הכפפה ולעשות כל שביכולתם על מנת להשיב את ציבור התיירים.

קמפיין ייחודי בשיתוף תאגיד התיירות אילת, מציע כי מי שיגיע לחופשה בעיר באמצע השבוע במהלך חודש פברואר, יוכל ליהנות ממחיר זול במיוחד של 500 שקלים על מלון באילת לזוג ללילה, ובנוסף, שימו לב, לקבל סכום של 300 שקלים לבזבוזים, Cash Back במגוון רשתות, חנויות ומסעדות בעיר, זאת בהזמנה של מינימום שני לילות.

בין המלונות שייקחו חלק במבצע ניתן למצוא את דן נפטון, דן פנורמה, מלונות אסטרל, בראון, ישרוטל ים סוף והמלך שלמה, פתאל יו מג’יק פאלס ועוד. המבצע תקף עד ל-29 בפברואר בחצות. את השוברים ניתן יהיה לממש ביותר מ-250 עסקים אילתיים, בהם מסעדות ובתי קפה, ברים ומועדונים, חנויות ומבחר אטרקציות. במסגרת זו, יקבלו אורחי העיר שלושה שוברי הנחה/רכישה דיגיטליים על סך של 100 שקלים כל אחד, למימוש בעסקים המשתתפים בפרויקט.

ראש עיריית אילת, אלי לנקרי: “העסקים המקומיים באילת, שהתגייסו ראשונים למאמץ העורפי, זקוקים בדחיפות לסיוע המדינה, שלצערי עדיין מתעכב. על מנת לסייע להם לשרוד את התקופה הקשה ולהקל עליהם במעט, עיריית אילת בראשותי, באמצעות תאגיד התיירות והבית לעסקים, מתחילה לממן את קידום המהלך שיזרים חמצן ואנרגיה מחודשת לעסקים שלנו, בתקווה שהציבור הישראלי יגיע להתאוורר ולנפוש אצלנו ושהמדינה תממש את התחייבויותיה בהקדם, כמסוכם עם שר האוצר. אני קורא לאזרחי ישראל לצרוך נופש ותיירות כחול-לבן, כי רק יחד נתחזק וננצח”.

 

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים