נחשף עוקץ הקופאיות בסניף רמי לוי שיווק השקמה: כך עבדה השיטה

שבע קופאיות נעצרו בחשד שעקצו סכום של כחצי מיליון שקלים מסניף ברשת רמי לוי שיווק השקמה ב’מול זיכרון’. וזה הקשר לצפצוף הברקוד

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

זה סיפור על עוקץ מתוחכם במיוחד של אחד הסניפים ברשת של רמי לוי שיווק השקמה, אלא שבתפנית מפתיעה הוא מגיע דווקא מכיוונן של הקופאיות. שבע קופאיות בסניף רמי לוי ב’מול זיכרון’ נעצרו בחשד לעוקץ בשווי של חצי מיליון שקלים, כאשר העבירו למעלה ממאה עגלות מלאות מתחת לרדאר בשיטה מתוחכמת שטשטשה את עקבותיהן ולא אפשרה לגלות את התרמית ברגע האמת.

וכך פעלה השיטה: בעוד הקופאיות מילאו את העגלות עד אפס מקום, אחת מהן ישבה בקופה וקיבלה את המוצרים מחברתה. הקופאית העמידה פנים שהיא מחייבת את המוצרים והברקוד אף צפצף בכל פעם מחדש, אך בפועל, כך על פי החשד, המוצרים כלל לא חויבו. למעשה, הצפצוף של הברקוד יצר מצג שווא שאכן מדובר ברכישה, כשלמעשה עקצו הקופאיות אלפי מוצרים מבלי לשלם.

ואיך בכל זאת נחשף העוקץ? מנהלת הסניף וקצין הביטחון גילו מחסור חמור במוצרים ואי התאמה בין הקבלות לסכום ששולם לכאורה. בבדיקת מצלמות האבטחה נחשפה התרמית של הקופאיות. בבירור שנערך להן אצל המנהלת הפלילה אחת הקופאיות את חברותיה, והן פוטרו מידית מעבודתן.

חוקרי תחנת משטרת זיכרון יעקב עצרו את הקופאיות, שהודו בעבירות וקשרו עצמן לאירועים. המשטרה צפויה להגיש נגדן כתב אישום בגין 50 מקרי גניבות מהסניף.

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים