הביקור של סילבן אדמס באזור הטבח: ישקיע ביוזמות ספורט בעוטף עזה

הפילנתרופ הקנדי-ישראלי והבעלים של קבוצת הרכיבה Israel Premier-Tech, סילבן אדמס, ערך ביקור בעקבות הטבח בעוטף עזה: יתרום ליוזמות ספורט באזור
צילום: באדיבות סילבן אדמס

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

הפילנתרופ הקנדי-ישראלי, סילבן אדמס, ביקר בעוטף עזה ביוזמת משרד החוץ ונחשף למראות הקשים בקיבוצים והיישובים אשר נפגעו במתקפת ה-7 באוקטובר, וכן שמע עדויות ממקור ראשון של ישראלים שחוו את תופת הטרור של מחבלי חמאס וכמעט איבדו את חייהם באותה שבת שחורה.

במהלך הסיור בקיבוץ בארי בחן אדמס את האפשרות להקים מסלולי אופניים מיוחדים לזכר הנרצחים ועבור הדור הצעיר של יישובי עוטף עזה, בהובלת קבוצת האופניים המקצוענית שבבעלותו, Israel Premier Tech. אדמס הדגיש כי בכוונתו לסייע בשיקום העוטף, והוסיף כי הוא מאמין שכדי להשיב את התושבים לעוטף עזה יש צורך לייצר תשתית של מבנים ומתקני ספורט אטרקטיביים, לצד הבטחת צורכי הביטחון.

צילום: באדיבות סילבן אדמס

אדמס: “מפלצות הרוע של חמאס הגיעו לכאן במטרה לענות, לאנוס, לפגוע, לחלל, לחטוף את אחינו ואחיותינו, ולהרוס כל מה שרק אפשר, אך בדבר אחד הם לא הצליחו. הם גרמו לעם היהודי להתאחד, ולא רק בישראל, אלא בכל רחבי העולם. אנו נמשיך לשמור על ערכינו היהודים, ונמשיך להוות מקור של טוב עבור כל העולם”.

עוד הוסיף כי “נשקם את העוטף ונהפוך אותו למקום טוב ועוצמתי אפילו יותר. נחזיר את החיים לקהילה היפה הזו ועלינו לעשות זאת במהירה. אני פונה לממשלה, בבקשה, אל תיקחו את הזמן, צריך לפעול עכשיו. ככל שתושבי העוטף יחזרו לביתם מהר יותר, כך הם יוכלו להתחיל מחדש. עלינו להשקיע בדרום, אין חשוב מזה”.

במסגרת הסיור הצטרף אל אדמס רמי גולד, אגדת אופניים וחבר קיבוץ בארי, אשר בנה וקידם מסלולי רכיבת אופניים בכל רחבי מדינת ישראל, ויחד עם אדמס יקדם את תשתית מסלול האופניים בעוטף עזה.

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים