אוקראינה נגד נציגת ישראל לאירוויזיון 2024, עדן גולן: זו הסיבה

אירוויזיון 2024: התקשורת באוקראינה זועמת על השתתפותה של עדן גולן. הטענה ההזויה: היא התגוררה ברוסיה במשך שנים והופיעה בחצי האי קרים לאחר שנכבש
צילום מסך קשת 12

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

אם לא די בקלישאה הרווחת ש’העולם כולו נגדנו’ על רקע מלחמת ‘חרבות ברזל’, נפתחה כעת חזית נוספת נגד ישראל ממקום לא צפוי, כאשר אוקראינה הביעה את זעמה על הבחירה בעדן גולן כנציגת ישראל לאירוויזיון 2024 שייערך בחודש מאי בשוודיה.

גוף התקשורת ‘גורדון בולברד’ מדווח על זעם באוקראינה כנגד הבחירה בגולן, זאת משום שהזמרת גרה במוסקבה שברוסיה במשך 13 שנים, במהלכן הופיעה גם בחצי האי קרים, לאחר שרוסיה כבשה אותו מידי אוקראינה. באחד מכלי התקשורת האוקראינים נכתב על גולן כי “היא הופיעה ברוסיה ושרה ברוסית, השתתפה בתוכניות רוסיות רבות, חלקן התקיימו בחצי האי קרים הכבוש”.

אם לא די בכך, בשנת 2018 הופיעה גולן בגרסה הרוסית של ‘דה וויס’, מה שעורר זעם נוסף כלפיה בשל העובדה שאת התוכנית הנחתה הזמרת פלאגיה, הידועה בדעותיה הפרו-רוסיות במלחמה בין רוסיה לאוקראינה. וכשבתקשורת האוקראינית מדווחים על ‘הבחירה הגרועה של ישראל’, עצוב לראות כמה קל לשלוט בדעת הקהל, חרף העובדה שגוחלן היא בכלל ממוצא אוקראיני. כולם נגדנו, כבר אמרנו?

 

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים