ירידת ליגה נדרשת לריפוי? תוצאה של 6:0 לסכנין לא היתה מקפחת את בית”ר

עד שאלמוג כהן יתחיל לעבוד, ברק אברמוב כבר אולי יגיע עם בית”ר ללאומית. האמת, אולי זה נחוץ כדי להיפרד מהאוהדים הבעייתיים שיפסיקו להגיע למשחקים
צילום: מועדון בית"ר ירושלים; צילום מסך ספורט1

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

קודם כל שיהיה שבוע טוב לכולם. אפשר לקחת נשימה, זה רק כדורגל, אין מה להתרגש.
ועכשיו לבית”ר. ממש עד לסיום קיוויתי שיהיה תיקו, בשביל שאוכל לכתוב טור על השטויות של מתן אדלסון, הבעלים של הפועל ירושלים בכדורסל, שהעמיד שלט גדול על דרך בגין, אבי העורקים של תל אביב (300 מטר מהיכל יד אליהו) ובו נכתב, “מכבי, אנחנו מוכנים ליום שישי”, ובסוף כצפוי הפסיד. הוא ילד חביב, אבל ההתנהלות הלא נכונה שלו עולה לו ביוקר. עד שילמד להתגלח, בינתיים הוא עם זקן. דווקא מזכיר לי בדיחה לא רעה, אבל גם לה יש זקן.

נעבור לבית”ר. בניגוד לאדלסון, ברק אברמוב ממש לא יכול להחזיק את הקבוצה, וזה ברור לגמרי. המהירות הרבה שבה הוחתם אלמוג כהן, שאברמוב חשש שיברח למכבי ת”א שהציעה לו להיות מנג׳ר בנוער, מעידה שאבוקסיס פעל כאן באקלים לא טוב, מול בעלים שסר חנו בעיניו, ואוהדים שקולטים את המצב ומטפסים ליוסי על הווריד.
עכשיו אבוקסיס כבר איננו (לקח ריסק לא קטן, כי אם הוא לא מצליח בהפועל תל אביב קריירת האימון שלו מתרסקת), ומזדקרת העובדה שאברמוב הוא פשוט לא האיש.

צילום: Кирилл Венедиктов -soccer.ru, CC BY-SA 3.0

גל כהן, מבדיקה שעשיתי, מקבל אהבה וכבוד משחקני בית”ר, אבל ספק גדול אם הוא יכול להוביל אותה. עם שלושה הפסדים רצופים ונקודה מהקו האדום, כשלקבוצה ממתינות בהמשך ב”ש ומכבי ת”א, עצם המינוי שלו מלמד על שיקול דעת מוטעה. למה לא הוחתם בני לם? תשאלו את האיש שהשבוע פורסם שההון שלו עומד על חצי מיליארד שקל. זה קרה כשהחברה שלו הנפיקה את עצמה בבורסה. האמת? אני לא קונה את המניה הזו.

צילום מסך ספורט5

על המשחק נגד סכנין אין הרבה מה לכתוב. לא צריך להיות אלמוג כהן (למה הוא מתחיל לעבוד רק בשנה הבאה ולא מיד? הכיצד?) בשביל להבחין שתוצאה של 6:0 לסכנין לא היתה מקפחת את בית”ר.

ואם נחזור רגע לתחילת הטור, אפשר בכל זאת להישאר רגועים. גם אם הקבוצה תרד, וגם אם היא תישאר שם שלוש שנים, כמו שקרה עם בני יהודה, האקסית של ברק ורעם, זה גם כן לטובה. הגיע הזמן להמציא את עצמנו מחדש בלי הקהל הבעייתי. אני לא רואה את כל אנשי הצומי שבאים לעשות בלאגן מלווים את הקבוצה לכל החורים, ואם זה המחיר שצריך לשלם בשביל להיפטר מהם, זה נראה לי עסק הוגן.

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים