יו”ר ההסתדרות, ארנון בר דוד, יוצא נגד נתניהו: האם הלבנים בחומה נופלות?

יו”ר ההסתדרות, ארנון בר דוד, שהתארח באירוע ‘שבתרבות’, הצהיר כי במקום בנימין נתניהו, הוא כבר היה מתפטר. האם המפולת מתחילה?
צילומים: רוטירס; שגב ויסברג, CC BY-SA 4.0, ויקיפדיה

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

האם החזית נגד בנימין נתניהו הולכת ומתרחבת והאבנים בחומה מתחילות ליפול?
מחאה גדולה כנגד ראש הממשלה יוצאת מצד יו”ר ההסתדרות, ארנון בר דוד, שהתארח באירוע ‘שבתרבות’ בבאר שבע והבהיר כי מבחינתו חובה לקיים בחירות עוד השנה. עוד אמר כי במקום בנימין נתניהו, הוא כבר היה מתפטר על רקע אירועי הטבח הנורא ב-7 באוקטובר ופרוץ מלחמת ‘חרבות ברזל’.

“שייקח אחריות. חייבים לעשות ריסטארט למדינת ישראל”, אמר בר דוד בהתייחסו לראש הממשלה. “אם זה היה תלוי בי – הייתי אומר בחירות עכשיו, אבל אני לא מתעסק בסיסמאות ובכותרות. יש מלחמה ואף אחד לא יודע עוד מה יהיה בצפון, אז צריך לתת זמן וללכת לבחירות בסוף השנה. יש מצב שזה לא יקרה, כי אף אחד לא רוצה היום בחירות בגלל המצב הפוליטי. לכן ייתכן שיצטרכו לצאת לרחובות. אני מקווה שלא נגיע לגל מחאה כזה”.

 

מתוך חשבון x ליאור קינן

“העולם לא יכול להמשיך להתנהל כאילו לא קרה פה כלום”, הוסיף יו”ר ההסתדרות ומחה על השרים שרצו לכאורה להתפטר וחזרו בהם. “תאוות השלטון כנראה חזקה יותר מכל דבר אחר, גם מהחיים, מהחטופים וממה שקורה במדינת ישראל. באתם לפוליטיקה לעשות טוב או לבלבל את המוח ולהיצמד לכיסא?”.

“עברנו את השנה הכי נוראית בתולדות מדינת ישראל”, סיכם. “הכתובת הייתה על הקיר. התעסקנו בטפל במקום באויבינו ובהתעצמותם. ראש הממשלה לקח אותנו לקצה”.

מהליכוד נמסר כי “בזמן מלחמות ישראל, חברי ההסתדרות תמיד נרתמו יחד עם הממשלה למען העובדים והנפגעים. מביש שבעיצומה של מלחמה זו, כשכל העם משווע לאחדות, בחר יו”ר ההסתדרות ארנון בר דוד לעסוק בפוליטיקה קטנה שמפלגת את העם ומחלישה את המאמץ המלחמתי”.

 

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים