מקורבת לראש הממשלה על נתניהו: “עצוב לראות לאן דרדר את המדינה”

עדנה חלבני, שנחשבה בעבר לאחת מעובדות משרד ראש הממשלה המקורבות לנתניהו, בציוץ: “הקים את הממשלה הבזויה בתולדותינו”
צילומים: החשבונות הרשמיים x

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

עדנה חלבני הייתה בעברה אחת מעובדות משרד ראש הממשלה המקורבות ביותר לרה”מ בנימין נתניהו. עד כמה מקורבת? בריאיון שקיימה לפני כשנה ברדיו 103FM , העידה חלבני על עצמה: “הייתי מאוד קרובה לנתניהו, וכמו שבעבר באמת עבדנו מאוד יפה, הייתי נכנסת אליו בארבע עיניים ואומרת לו: רה”מ תעזוב הכול, תתחיל לטפל במצב”.

חלבני עבדה כ-50 שנה בלשכת ראש הממשלה בתפקידים שונים. ב-26 השנים האחרונות לעבודתה שימשה בתפקיד ראש אגף בכיר לביקורים וקשרים בינלאומיים, במסגרתו טיפלה בכל הביקורים של ראשי הממשלה בחו״ל. כמו כן טיפלה בכל הביקורים של אישים רמי דרג בארץ שנפגשו עם ראש הממשלה.

חלבני עבדה לצידם של 11 ראשי הממשלה, החל מגולדה מאיר, יצחק רבין, מנחם בגין ועד בנימין נתניהו, והייתה לאחד האנשים הקרובים ביותר אליהם. במשך השנים נחשפה לעולם ומלואו, גם לחייהם האישיים של ראשי הממשלה, ראתה כמעט הכל ושמעה הרבה. ביקרה כמעט בכל יבשת על כדור הארץ, ומטבע הדברים, נפגשה עם רבים משועי העולם. מאז פרישתה לגמלאות משמשת חלבני מרצה בנושאים בהם התמחתה.

מה-7 באוקטובר, משהו נשבר בקרבה והיא החלה להתבטא נגד האדם אליו הייתה מקורבת. בציוץ מה-31.12.2023 אמרה לנתניהו: “פונה אליך אישית, אל תקשיב לסובבים אותך וללחצים מבית ומחוץ להמשיך, הם לא רוצים את בריאותך, הם רוצים להמשיך וליהנות ממנעמי השלטון. אין לי ספק שאתה רוצה ללכת, לנוח ולטפל בבריאותך. המלחמה גדולה עליך אז תקשיב רק לליבך, תעשה טובה קודם כל לעצמך, כן, גם לנו, שחרר, נאחל לך בריאות טובה”.

בציוץ נוסף אתמול (שלישי), מוסיפה חלבני ואומרת: “עצוב לי, באמת עצוב, בעיקר חשה בושה, לראות ראש ממשלה, אדם נאור, (אי אפשר לקחת את זה ממנו), לאן דירדר את המדינה. הקים את הממשלה הבזויה בתולדותינו, שרים חסרי תרבות, חסרי יכולות, אין לי ספק שלא הוא יזם את הממשלה המטורללת הזו, רק מי שחטף וכלא אותו, לכאורה, הגה את הרעיון של ממשלה כזו”.

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים