החרדים רוצים עוד קדנציה איתו: באגודת ישראל מבסוטים ממשה ליאון

באגודת ישראל מרוצים מהקדנציה של משה ליאון כראש העיר ירושלים ומייחלים לנוספת: אלו ההודעות שנמסרו ממאיר פרוש ויצחק ברים לאחר הפגישה עמו
צילומים: רפי בן חקון; צילום מסך

הפושים החמים של “ירושלים online” >> לחצו להורדת האפליקציה

הבחירות לראשות העיר ירושלים הן לפרוטוקול בלבד: אגודת ישראל, כצפוי, הכריזה באחרונה על תמיכתה במועמדותו של משה ליאון. ההודעה הרשמית פורסמה בעיקר בתקשורת החרדית, זאת לאחר שראש עיריית ירושלים, משה ליאון, אירח בלשכתו את השר ויו”ר אגודת ישראל ירושלים, מאיר פרוש, כמו גם את נציגי הרשימה למועצת העיר ירושלים ובראשם יצחק צחי ברים.  

בפגישה עדכן השר פרוש את ליאון כי בעקבות הכרעת מועצת גדולי התורה בבירת ישראל, הוחלט כי אגודת ישראל ירושלים תתמוך בו רשמית לקדנציה נוספת.

“שמחתי לפגוש את השר פרוש ואת נציגי אגודת ישראל בעיר. עם הוותיקים זכינו לעבוד יחד בחמש השנים האחרונות למען קידום העיר, ועם החדשים שהכרתי היום נעבוד בקדנציה הבאה יחד למען כלל תושבי העיר”, מסר בעקבות הפגישה ראש העירייה, משה ליאון.

השר ויו”ר אגודת ישראל ירושלים, מאיר פרוש, הוסיף: “ראש העיר הוא שותף נאמן שלנו ובעזרת השם נוכל להגביר את שיתוף הפעולה איתו בקדנציה הבאה על ידי הגדלת הנציגות של אגודת ישראל בעיר”.

ראש רשימת אגודת ישראל בירושלים, צחי ברים, סיכם: “השאיפה שלנו היא להגדיל את הכוח שלנו במועצת העיר בכדי שנוכל להיות שותפים משמעותיים של ראש העיר בעשייה למען תושבי ירושלים בכלל ולמען הציבור אותו אנו מייצגים בפרט”.

שיתוף
שיתוף

ירושלים-online הוא אתר דעות וידיעות המסקר את החיים בירושלים בעין כנה וישרה.
מול עולם של תקשורת מוטה, לעתים בעלת אינטרסים פוליטיים ומסחריים, שבו צפה וחוזרת עיתונות שטחית בסיקור החיים בעיר,
מביא ירושלים-online את המציאות כפי שהיא, לעתים בצד הימני של המפה, לעתים בשמאלי, לעתים מזווית חילונית, ולעתים דתית,
הכל דרך נבחרת של כותבים וכותבות ללא פחד וללא כל כוונה לחשבן לאינטרסים כאלו ואחרים.
האינטרס היחיד – שיקוף האמת והמציאות בנושאים של דת ומדינה, ביטחון אישי וצבא, יחסי חילונים-חרדים, יוקר המחייה,
שיקוף המציאות והאמת של ירושלים